Кращі українські веб-студії по розробці сайтів

Веб-студії з кожним роком користуються все більшим попитом. Адже для охоплення максимальної кількості клієнтів необхідний сайт, а інтернет-магазин без правильного інтерфейсу не принесе бажаний прибуток. Ми пропонуємо ознайомитися з десяткою кращих студій по розробці сайтів України.

WEBCENTER

Студія webcenter.com.ua створена в 2014 році в Києві. Колектив молодих креативних фахівців пропонують широкий спектр послуг від створення сайту до просування проектів в інтернеті, соціальних мережах. Контекстна реклама, аудит і аналітика (SEO) на вищому рівні, оскільки ринок вивчається в безперервному режимі.

ECHIZH

Ще одна відома студія Києва під назвою ECHIZH, створена у 2009 році. Вже через рік після заснування асортимент пропонованих послуг включав в себе повний цикл для успішного бізнесу, починаючи від створення сайту до інтернет-реклами. В агентстві працює 20 осіб. Проектів було виконано – 200+. Свою долю довірили професіоналам echizh.com.ua солідні українські компанії різних напрямків діяльності. Місія команди – розвиток бізнесу клієнта за допомогою веб-ресурсу. Крім створення сайту і інтернет-магазину студія пропонує: створення порталів, додатків, сервісів, просування в пошукових системах, аудит і аналітику, інтернет-маркетинг, підтримку готових проектів і багато іншого, без чого неможливо побудувати бізнес.

ART LEMON

Офіс ART LEMON знаходиться в Києві. На ринку студія вже 5 років. Команда складається з 58 професіоналів різних напрямків. За час існування виконано понад 350 проектів. Постійно відслідковуються і впроваджуються інновації веб-світу.

Займається ART LEMON розробкою сайтів компаній або інтернет-магазинів. Фахівці аналізують сайти, щоб визначити проблемні місця і усунути їх (юзабіліті аудит). Питання, пов’язані з відео і фотоконтентом, успішно вирішити. Замовлення Лендінзі – доступний.

Клієнтам пропонують супровід сайту (просування в інтернеті (SEO), в соціальних мережах (SMM)). Дизайн, розробка логотипів і зовнішня реклама підвладна професіоналам ART LEMON.

WEZOM

Агентство WEZOM знаходиться в Херсоні. Воно було створено в 2000 році. Бізнес в Інтернеті ще не отримав такого розмаху, як зараз. На зорі діяльності команда лише вивчала web-технології. Сьогодні це одна з великих компаній в Україні з офісами по всій країні. Штат налічує 200 фахівців. За плечима понад 1000 проектів і 30 нагород.

Досвідчені веб-майстри пропонують послуги зі створення та просування сайтів. Розробка додатків для мобільних пристроїв, SMM-просування, технічна підтримка, проектування, дизайн – все можуть фахівці WEZOM.

Мета команди – довгострокове співробітництво. Знання, індивідуальний підхід і рівень сервісу дозволяють добиватися цього в кожному випадку.

Media5

Старожили інтернету – агентство Media5, засноване в 1996 році. Офіси знаходяться в Києві і в Москві. У рейтингах розробників веб-проектів завжди займає топові позиції. Серед клієнтів чимало міжнародних компаній. Беруть в роботу як корпоративні сайти, так і інтернет-магазини. Серед клієнтів – Спортмастер, Ашан, торгова марка Верес та інші. Завершене не менше 1000 проектів. Сайти, промо-проекти, каталоги, мережеві сервіси – список далеко не повний. Професіонали вміють практично все, що потрібно для бізнесу в мережі.

Artjoker

Студія Artjoker заснована в 2006 році. Колектив складається з 150 чоловік. За весь час діяльності реалізовано понад 500 поставлених клієнтом завдань. Основна спрямованість компанії – створення інтернет-магазинів, сайтів, мобільних додатків, інтернет-маркетинг. Вдячні відгуки залишили не менше двадцяти клієнтів.

Махаон

У 2009 році веб-студія розпочала свій творчий шлях. За цей час створено близько 200 прибуткових проектів, що успішно розвиваються по сьогоднішній день. Студія розробляє сайти-візитки, інтернет-магазини, портали новин, корпоративні сайти.

WhiteWeb

Компанія WhiteWeb створена в 2006 році в Києві. Фахівці вміють створювати сайти на замовлення, щоб бізнес приносив дохід. Завжди дотримуються термінів. Обіцяють виконати замовлення швидко. Виконавці занурюються в кожен проект, аналізують і вибирають потрібні інструменти. Зручно, що замовник може стежити за ходом робіт. Йому відкривають доступ до спеціального сервісу. Після запуску сайту завжди на зв’язку техпідтримка. Команда WhiteWeb розробляє інтернет-магазин, Лендінзі і займається рекламою в мережі.

PROMODEX

Рік заснування PROMODEX – 2012. У штаті не менше 20 досвідчених співробітників, які знаються на електронній комерції. Клієнтові пропонують розробку сайту, інтернет-магазину, а також PROMODEX вирішує питання веб-дизайну, реклами. Проекти базуються на системі CMS OpenCart. Замовлення виконуються під ключ. Побажання клієнтів – закон, тому будь-які вимоги виконуються.

Kultprosvet

Компанія kultprosvet.net має офіс в Дніпрі. Професійні фахівці розробляють сайти (корпоративні, візитки), мобільні і веб-додатки, інтернет-магазини. У числі клієнтів замовники з Європи, США та інших країн. Тарифи обіцяють прийнятні, результат – ідеальний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *