Кращі українські вина

Можливості виробництва чудових вин обмежені, так як виноград дає дійсно цікаві вина тільки в прохолодних умовах і протягом тривалого вегетаційного періоду. Винороби усього світу розглядають це як остаточне випробування. Тому, на щастя для любителів вина, спроби створити дійсно хороші, багатошарові вина тривають. Результат – безліч незвичайних вин з усіх куточків виноробного світу. А які вина роблять в Україні? Відповідь – теж дуже смачні.

Два слова про українські виноробів

Українські винороби люблять випускати кілька лінійок вин. Комерційні можна зустріти і безперешкодно купити в будь-якому супермаркеті. Також є вина з лімітованої лінійки, купити які трохи складніше.

Сергій Клімов, засновник фестивалю вина Kyiv Food and Wine Festival, розповів, яку пляшечки вина з лімітованої колекції та ще й за доступну ціну можна купити. У більшості українських виноробів є кілька лінійок вин – комерційна, яку можна зустріти в будь-якому супермаркеті, і кілька лімітованих лінійок.

Українське вино і ціна на нього

Відразу ж представляємо вам список з топ вин до 100 грн, які відрізняються незвичайним смаком і дуже привабливою ціною.

  1. Villa Krim “Pinot Noir -Merlot” з Авторської колекції – вино з темним насиченим кольором, делікатними нотами інжиру та тонким оксамитовим смаком прекрасно доповнить смак страв із запеченої птиці, підкреслить смак страв на грилі і пікатних паштетів. Ціна за все 81 грн.
  2. Представляємо вам ігристе Extra Brut Shabo, ціна на яке близько 190 гривень. Простіше кажучи, «ігристе» вино – це вино з бульбашками. Є ігристі вина дуже сухі, напівсолодкі, солодкі, а є такі, які відрізняються шипінням – від делікатного шипучого до блискучого. Одеська виноробня бути творцем відмінного ігристого за класичним методом. Цей напій витримували 36 місяців.
  3. Трамінер Grande Vallee за 120-150 гривень сподобається любителям квітково-медових настроїв. Таке вино має відтінки тропічних фруктів. Беріть таке для приємного проведення часу в літній вечір, воно відмінно замінить вам італійське просекко.
  4. Мальбек з виноробного господарства князя Трубецького, що на Херсонщині, ще один вдалий варіант вина за 120 гривень.
  5. Одеський чорний Колоніст – візитна карта України. Просто пробуйте це прекрасне червоне вино. Ціна 190 грівен.Ice Wine Shabo за 160 гривень створено для любителів солодкого. Таке вино роблять із замороженого винограду.
  6. Лімітований Каберне Совіньон Чизай – закарпатське творіння за 187 гривень, в якому є смородина, стигла вишня, спеції, тютюн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *