Найвідоміші актори України

Богдан Ступка

Кількістю нагород, зібраному Богданом Ступкою, можуть позаздрити навіть самі імениті європейські актори.

Він активно знімається як в українських фільмах, так і у польських і російських режисерів. За свою кар’єру він знявся в більш ніж ста фільмах. Найбільш яскраві з останніх його картин: «Дім» (2011), «Шантрапа» (2010), «Серце на долоні» (2008) та ін.

Ада Роговцева

Сьогодні актриса грає в Київському академічному театрі Драми і комедії на лівому березі Дніпра і активно знімається в основному в російських фільмах.

Кінокар’єра Ади Роговцевої почалася ще в 50-х роках і з тих пір вона з’явилася в більш ніж 80-ти фільмах. Найяскравіші стрічки останніх років з її участю: «Тарас Бульба» (2009), серіал «Дев’ять життів Нестора Махно» (2006) і т. д.

Олексій Горбунов

Багато хто вважає його російським актором, проте освіту і перші свої ролі в театрі і кіно він отримав в Києві.

Найбільш знамениті картини останніх років за участю Олексія Горбунова: «ПіраМММіда» (2011), «Край» (2010), «12» (2007), «Статський радник» (2005) та ін.

Наталя Бузько

Одеська комедійна актриса Наталія Бузько відома за своїми ролями в «Маски-шоу».

Її першим повнометражним фільмом був «Астенічний синдром», після чого Наталія стала однією з улюблених актрис Кіри Муратової, з’являючись в кожній її повнометражної роботі.

Борислав Брондуков

У Борислава Брондукова понад 130 кіноролей, остання з яких була в 2000 році.

Широкому глядачеві він запам’ятався ролями інспектора Лейстреда в культовому серіалі «Шерлок Холмс …», міліціонера Грищенко в «Зеленому фургоні», який заблукав ковбоя в “Людині з бульвару Капуцинів» і багатьом-багатьом іншим.

Віталій Лінецький

Один з улюблених акторів Олександра Шапіро Віталій Лінецький вперше з’явився на екранах в 2000 році, коли знявся в серіалі «День народження Буржуя».

Він знявся майже в п’ятдесяти фільмах, велика частина яких – телесеріали. З 1995 року працює Київському театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Григорій Гладій

Дебютом в повнометражному кіно стала для Григорія Гладкого легендарна стрічка «В бой идут одни старики», де він зіграв механіка Александрова. З тих пір він знявся в більш ніж 60-ти фільмах і серіалах, практично половина з яких – іноземні картини.

Неодноразово актор з’являвся і в голлівудських блокбастерах, наприклад, «Ціна страху» (2002) з Беном Аффлеком і Морганом Фриманом і «Червона скрипка» (1998), відзначена Оскаром.

Віктор Андрієнко

Актор славиться своїми комедійними ролями.

Зніматися він почав в кінці 70-х років, з тих пір з’явившись в більш ніж сорока фільмах і серіалах. Сьогодні його можна зустріти в «Байках Мітяя» та інших телепроектах, що викликають у шанувальників справжнього кіно екзистенціальний жах. При цьому мало хто знає, що саме він озвучував вже стали класичними анімації «Доктор Айболить» (1984) і «Острів скарбів» (1988).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *