Популярні букмекерські контори України

Перед тим як вибрати букмекерську контору, не варто поспішати. Спершу рекомендуємо вам ознайомитися з декількома БК, відвідати сайти, вивчити інтерфейс, переглянути огляди на нашому сайті і звернути увагу на кілька аспектів, про які ми розповіли нижче в тексті.

Різноманітність пропонованих ставок букмекерів

Важливий аспект, на який варто звернути увагу при виборі букмекерської контори – це кількість різних ставок, пропонованих букмекером. Не кожна БК пропонує широкі ринки для кожного виду спорту. Деякі букмекери компенсують спеціальними пропозиціями, які доступні для популярних видів спорту. Знайти додаткові ринки ви можете, переглядаючи кожен окремий спортивний розділ.

Достовірна трансляція результатів

Ще одна важливий фактор при відборі БК, це її робота в режимі live. Зараз серед гравців дуже популярні ставки по ходу матчу. У такому випадку важливо знати, що тобі пропонують оперативну і достовірну інформацію про те, що відбувається в потрібному спортивній події. Найкраще зміни в матчі демонструють коефіцієнти, але трансляція матчу букмекерів теж повинна бути правдивою і швидкою.

Додатковою перевагою букмекерської контори стане наявність відео-трансляцій матчів, які представлені в live-лінії.

Комфорт і зручність сайтів букмекерських контор

Окрему увагу приділіть своїм естетичним відчуттям від зовнішнього вигляду сайту контори, яку ви розглядаєте. Якщо у вас є можливість приділити цьому аспекту окремий час. Дуже важливо, щоб вам сподобався дизайн сайту букмекера.

Багато новачків можуть подумати, що це необов’язковий критерій відбору, але досвідчені беттори знають, що комфорт і зручність – одні з найголовніших чинників для успішної кар’єри гравця. Деякі сайти ставок дозволяють користувачам перемикатися між різними колірними схемами і дизайнами, в залежності від їх переваг, тому стежте за цим при їх вивченні.

Рейтинг букмекерських контор для ставок в Україні

Безумовно, щоб визначитися в якій букмекерській конторі грати потрібно використовувати не тільки Рейтинг букмекерських контор, так як в ньому враховані усереднені показники коефіцієнтів з усіх видів спорту. А, як правило, люди роблять ставки на невелику кількість видів спорту або чемпіонати. Хтось вважає за краще ставити на футбол, а хтось робить свою спеціалізацію ще вже і грає тільки англійську Прем’єр-лігу. Хтось шукає хороші варіанти в дивовижних чемпіонатах, а хтось Оригінальничати за допомогою видів спорту, вибираючи, наприклад, керлінг.

Де найвищі коефіцієнти?

Тому, переконавшись в надійності контори щодо виплат (тут можете повністю спиратися на наш Рейтинг), обов’язково потрібно проаналізувати коефіцієнти саме у вашій спеціалізації. Наприклад, коефіцієнти в Марафоні в цілому можуть бути вище, ніж в Паріматч, але в тому виді спорту або чемпіонаті, в якому граєте ви перевага буде на боці, як раз БК Паріматч.

У кого найширша і якісна лінія?

Точно так само потрібно оцінити і якість лінії. Деякі букмекерські контори можуть давати недостатньо широку розпис по вашій спеціалізації. Якщо у вас специфічні смаки і ви розбираєтеся в тому, хто заб’є за празьку Спарту в матчі проти Яблонця, то не в кожній букмекерській конторі ви зможете знайти таку розпис. Як правило, найкращі розпису в Парі-Матч і Марафоні. Але знову-таки потрібно аналізувати виходячи з ваших уподобань, тому що кожна контора робить багато унікальних пропозицій.

Стрімко за всіма показниками прогресує і букмекерська контора 1xBet. Вже зараз можна говорити, що вона вийшла на перші місця за багатьма показниками – в тому числі за рівнем коефіцієнтів і якості лінії. Не дарма ця БК стає в Україні все популярнішим, витісняючи навіть таких старожилів, як Марафон.

Яку букмекерську контору вибрати в Україні?

Якщо говорити виключно про букмекерських конторах родом з України, то це звичайно ж: Паріматч, Фавбет (колишній Фаворит) і Фан Спорт, хоча позиціонують вони себе як міжнародні компанії.

Також в Україні популярні і російські букмекери. В першу чергу це 1хbet і Марафон. Напевно, 90 відсотків усіх гравців, зареєстровані саме в цих п’яти конторах. У боротьбі за клієнта ці контори постійно намагаються покращити умови, наприклад, Паріматч і Фавбет не так давно збільшили свій бонус Паріматч до 2500 грн, а Фавбет ставку без ризику до 2000 грн.

Щоб вибрати оптимальну для себе букмекерську контору, вам потрібно для початку зрозуміти, що конкретно ви хочете від букмекера. Як правило, люди порівнюють такі позиції:

  1. коефіцієнти (або правильніше – розмір маржі);
  2. своєчасність і надійність виплат;
  3. зручність сайту;
  4. розмір бонусу.

Звичайно, після того людина пограє і розбереться в тонкощах у нього з’являться і інші питання, і запити до букмекерові, але на першому етапі (якщо ви новачок) рекомендуємо вам звернути увагу на ці чотири пункти.

Після того як ви пограєте і звикнете (краще робити все експерименти на невеликих сумах), ви зможете собі вибрати вже вашого стабільного букмекера.

До речі, ніхто вам не заважає створити акаунти в різних букмекерських конторах і на невеликих сумах пограти всюди. Це точно оптимальний спосіб, щоб вибрати собі ідеального букмекера. А більш детальні огляди по кожній конторі ви можете прочитати вже в наших статтях-оглядах. Хоча і цей рейтинг букмекерів, який ми складаємо на основі багатьох факторів, в тому числі на відгуках діючих гравців, є дуже об’єктивним і показовим.

Стаття підготовлена за допомогою проекта БонусАП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *