Топ 10 відомих ютуб блогерів з України

Івангай

Хлопець з Дніпропетровської області може похвалитися рекордною кількістю передплатників – їх у нього аж 10 475 074 чоловік! У вересні 2016 року його навіть зайняв 74 місце у всесвітньому рейтингу відеоблогеров за кількістю передплатників.

Тематика відео Івангая – це Челлендж, влоги, розбори комп’ютерних ігор, а також багато блогів в стилі треш.

Що особливого: багато відео-приколів, Челлендж і ігрових відео

Кому буде цікаво: підліткам + любителям жанру trash

Де дивитися: youtube-канал Івангай

Miss Katy

Головна героїня каналу Miss Katy – маленька дівчинка Катя з Одеси. Батьки дарують їй подарунки, а безпосередню дитячу реакцію знімають на відео. Це нехитре дійство принесло каналу вже більше трьох мільйонів передплатників.

Що особливого: на каналі можна простежити за життям, іграми та розвагами маленької героїні. Також крім реакції на подарунки дівчинки тут бувають влоги Каті з її старшим братом.

Кому буде цікаво: дітям і всім, хто любить дітей

Де дивитися: youtube-канал Miss Katy

Mister Max

Нескладно здогадатися, що Mister Max – це старший брат Mis Katy Максим. Популярність його каналу практично не поступається популярності каналу сестри. Тут також багато подарунків, Челлендж і влоги.

Що особливого: канал присвячений іграм, розвагам і реальному житті маленького хлопчика і його сім’ї.

Кому буде цікаво: дітям, дорослим і шанувальникам Miss Katy.

Де дивитися: youtube-канал Mister Max

Анастасія Шпагіна

Блогер з Одеси Анастасія Шпагіна на своєму каналі експериментує з макіяжем, гримуючись себе до невпізнання і даючи рекомендації по “фарбуванні” іншим. Ще дівчина в стилі “аніме” багато розповідає про себе і періодично публікує відео з подорожей.

Що особливого: відео цього блогера зняті в “анімешної” стилі. Також майже в кожному новому відео Анастасія з’являється в новому образі.

Кому буде цікаво: школярам + любителям аніме.

Де дивитися: youtube-канал Анастасії Шпагіна

Саша Шапик

Один з перших ютуб-блогерів України, відео якого хоч раз в житті бачив кожен з нас. Зараз на канал Шапік підписано більше 1 000 000 чоловік, а колись цей неординарний хлопець з Черкас зміг прославитися за рахунок стрибка в воду з даху вагона метро. Те відео, до речі, зібрало 2 570 455 переглядів і до сих пір засуджується багатьма користувачами.

Втім, все влоги цього хлопця зняті в форматі Trash, тому ставлення до його роботи неодназначно. Нагадаємо, що недавно підлітки з Дніпра, надивившись відео Шапік, вирішив підпалити свого друга.

Що особливого: багато заборонених жартів і експериментів над собою. Відео часто знімаються в жанрі реаліті-шоу Саші Шапік і його дівчини Тані Ткачук.

Кому буде цікаво: підліткам + тим, хто любить відео ні про що або є фанатом Шапік.

Де дивитися: youtube-канал Саші Шапік

Аліна Солопова

Незважаючи на юний вік (Аліні всього 18 років) У цієї дівчини з Миколаєва в передплатників вже 748 000 чоловік. Тематика її блогів – смішні Челлендж, подорожі, розповіді про навчанні, спорті, мотивації і з недавніх пір – про студентське життя в Німеччині.

Що особливого: якісні блоги і влоги, з яких можна дізнатися багато нового про життя за кордоном, навчання в Німеччині і Лайфхак на всі випадки життя.

Кому буде цікаво: дівчатам і тим, хто хоче вступити в іноземних ВНЗ.

Де дивитися: youtube-канал Аліни Солопова

Osia

Це beauty-блог киянки, яка вже кілька років живе в Польщі разом з чоловіком і двома дітьми. За останні кілька років якість блогів цієї дівчини помітно зросла, як і число її передплатників – зараз їх 209 336 осіб.

Osia записує як блоги, так і влоги про життя в Польщі, будні мами, а також робить багато оглядів зарубіжної косметики та одягу відомих брендів.

Що особливого: якісні відео про косметику + часті конкурси на каналі з розіграшами призів.

Кому буде цікаво: дівчатам, які цікавляться індустрією краси + молодим мамам + тим, кому цікава жити в Польщі.

Де дивитися: youtube-канал Osia

Таня Кравчук

Блог української моделі, яка подорожує по світу, вже зібрав більше 55 000 передплатників. Це не зовсім типовий beauty-блог, так як крім оглядів косметики та одягу, Таня також знімає якісні міні-фільми про життя в Парижі, Лондоні, Львові та інших містах. Хоча багатьох її передплатників привертає саме красива картинка: дівчина відмінно виглядає в кадрі і активно ділиться порадами зі своїми передплатниками.

Що особливого: атмосферні музичні міні-фільми про життя в світових столицях + докладні розбори гардероба моделі і поради для дівчат.

Кому буде цікаво: тим, хто любить красиві відео під музику + тим, кому цікаво, як живуть моделі + тим, хто любить дивитися вeaty-блогерів.

Де дивитися: youtube-канал Тані Кравчук

Jerry Heil

Українська дівчина з міста Васильків зібрала на своєму каналі майже 19 000 передплатників. Відео Jerry Heil – це авторські кавери відомих пісень, які дівчина часто виконує акапелла. Також на каналі багато влоги і блогів, де Jerry розповідає про своє життя: плани, харчуванні, покупках і т.д.

Що особливого: все відео на українському + незвичайна тематика блогів.

Кому буде цікаво: тим, хто любить гарну музику і хоче почути оригінальні кавери сучасних хітів.

Де дивитися: youtube-канал Jerry Heil

Влад Кучеренко

Хлопець зі Львова, з яким не сидиться на місці, знімає різноманітні влоги і Челлендж. То він влаштовується на день працювати на завод, то проводить курс виживання в Карпатах, то публікує влоги з фотозйомок дружини і маленького сина.

До речі, Влад працює фотографом і свою “кар’єру” на Youtube він починав разом з іншим не менш відомим блогером – Сашком Шапік.

Що особливого: яскраві і якісні влоги на українському + багато незвичайних тим і конкурсів для передплатників.

Кому буде цікаво: тим, хто шукає барвисті влоги на українському, любителям відео в стилі “треш”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *